ÖVRIGT / Diverse / Skrivbordsset 9478631
nr 947 8631
Skrivbordsset
6 del, marmor, med rådjur
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 9 mars 2015
kl 18:35:05
100 kr
250 kr